News Portal

छोटो समयमै लाखौं पाठकको मन जित्न सफल नेपालखवर डेली दोश्रो बर्षमा

मोटिभेटन्यूज संवाददाताकाठमाडौं
३६२ पटक
काठमाडौं

भदौ १, काठमाडौं – नेपाल खवर डेली दोश्रो बर्षमा परिवर्तन मिडिया प्रा.लि. नागार्जुन काठमाडौं द्धारा सञ्चालित नेपालखबरडेली आज भाद्र १ गतेबाट दोस्रो वर्षमा प्रवेश गरेको छ । विकास पत्रकारिता,परोपकारी पत्रकारिता र सकारात्मक पत्रकारिताका लागि नेपाल खवरडेली भन्ने मुल मन्त्रका साथ स्थापना भएको यस अनलाईन पत्रिकाले एक वर्षको छोटो समयमै लाखौं पाठकको मन जित्न सफल भएको छ ।

यस पत्रिकाले आफ्नो सिद्धान्त अनुरुप नै परोपकारी,विकास र सकारात्मक पत्रकारितामा नै निरन्तर कलम चलाउदै आएको छ । करिव एक दशक देखि निरन्तर पत्रकारितामा कलम चलाउदै आएका कुशल पत्रकार जनार्जन पौडेलको प्रमुख सम्पादकत्वमा सञ्चालन भएको यस पत्रिकाका सह सम्पादकमा युवा पत्रकार शुकदेव थपलिया रहेका छन् । यसैगरि पत्रिकाको प्रमुख व्यवस्थापकमा गोकुल प्र पौडेल र प्रवन्धकमा सुशिला नेपाल रहेकी छिन् । च्याउ झैं खोलिएका अनलाईन पत्रिकाको भिडमा विशेष उद्देश्य  लिएर आफ्नो अलग पहिचान बनाउन सफल भएकोमा नेपाल खवर डेलीलाई हाम्रो तर्फबाट हार्दिक शुभकामना !

२०७५ भदौ १ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्