News Portal

यस्तो बन्यो ‘छक्का पञ्जा ३’ को अर्को गीत ‘ पछि उमेर ढल्किन्छ’ (भिडियो)

मोटिभेटन्यूज संवाददाताकाठमाडौं
९०० पटक
काठमाडौं

काठमाडाैं – चलचित्र छक्का पञ्जा ३ को अर्को गीत ‘ पछि उमेर ढल्किन्छ’ सार्वजनिक भएको छ । सोमबार बिहान ११ बजे युट्यूब च्यानल हाईलाईट्स नेपालबाट गीत सार्वजनिक गरिएको हो ।

सार्वजनिक गीतमा सिनेमाका मुख्य कलाकारहरु दीपक राज गिरी, दिपीका प्रसाईँ, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, बुद्धि तामाङलाई फिचर गरिएको छ । दीपकराज गिरी र अर्जुन पोखरेलको शब्द रचना रहेको यस गीतमा अर्जुन पोखरेलको संगीत रहेको छ । गीतमा निशान भट्टराई र एन्जिला रेग्मीको आवाज रहेको छ भने गीतको भिडियोमा कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

दीपाश्री निरौलाको निर्देशन रहेको छक्का पञ्जा ३ मा समावेश एउटा गीत पहिलो नम्बरमा यस अघि नै सार्वजनिक गरिएको छ जसलाई ३७ दिनमै एक करोड भन्दा धेरै भ्यूज मिलिसकेको छ । पहिलो नम्बरको लोकप्रियता पछि सार्वजनिक भएको दोस्रो गीतलाई पनि दर्शकको माया मिल्नेमा निर्माण पक्ष आशावादी छ । छक्का पञ्जा ३ दशैँको अवसर पारेर प्रदर्शनमा आउँदैछ ।

२०७५ भदौ २५ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्