News Portal

सङ्घीयता कार्यान्वयन गर्ने कुरामा सरकारलाई काँग्रेसको सधैँ साथ र सहयोग रहने

मोटिभेटन्यूज संवाददाताकाठमाडौं
३४० पटक
काठमाडौं

असोज १६, काठमाडौँ – नेपाली काँग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले सङ्घीयता कार्यान्वयन गर्ने कुरामा सरकारलाई काँग्रेसको सधँै साथ र सहयोग रहने  बताएका छन्  ।

नेपाली काँग्रेस काठमाडौँ महानगरपालिका–१० ले आज बिहान आयोजना गरेको ‘शुभकामना आदानप्रदान तथा भेटघाट’ कार्यक्रममा उनले “मुलुकलाई आर्थिक विकासमा लैजान र जनतामुखी काम गर्न काङ्ग्रेसको सधैँ  साथ रहन्छ, बताए ।

उनले सरकारले जनताको अपेक्षाअनुसार काम गर्न नसकेको आरोप लगाए । “निर्वाचनको समयमा स्थिर, सुशासन र समृद्धिको नारा दिने तर सरकारले नाराअनुसार काम गर्न सकेको छैन,”– उनले भने  । उनले जनताले आशा गरेरअनुसार आर्थिक समृद्धिको नारा कार्यान्वयन हुन नसेको बरु मूल्यवृद्धि बढेर जनताले दुःख पाइरहेका बताए । नेता सिंहले काँग्रेसलाई प्रभावकारी ढङ्गले अगाडि लैजानका लागि आफूहरु लागिरहेको स्पष्ट पारे  ।

२०७५ असोज १६ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्