News Portal

रवि लामिछानेलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि, कस्तो छ स्वास्थ्य अवस्था ?

मोटिभेटन्यूज संवाददाता
११५ पटक

काठमाडौं – टेलिभिजन प्रस्तोता रवि लामिछानेलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । उनीसँगै उनकी धर्मपत्नी निकिता पौडेललाई समेत कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ ।

सामाजिक संजाल फेसबुकमा स्टाटस लेख्दै लामिछानेले आफूलाई कोरोना पोजेटिभ देखिएको बताएका छन । ‘गत मंगलबार रातिबाट हल्का ज्वरो आए पछि हिजो पीसिआर टेष्ट गर्दा, म र निकीता दुबैमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ’ फेसबुकमा स्टाटस लेख्दै भनेका छन, ‘हामी दुबैको स्वास्थ सामान्य छ ।’

उनले आफ्नै कमजोरीका कारण कोरोना पोजेटिभ देखिएको बताएका छन । ‘केही पेशागत क्रियाकलापले र केही आफ्नै लापरबाहीले संक्रमण भएको हुन सक्दछ ।’ उनले भनेका छन, ‘घरमा हामी दुई मात्र छौ त्यसैले धेरै समस्या छैन तर घरमा बृद्धअबश्थाका सदस्यहरु हुनेले चाहिँ बिल्कुल लापरबाही नगरौं।’

२०७७ कात्तिक १३ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्