News Portal

नेकपाको सचिवालय बैठक छोडेर किन भेटे प्रधानमन्त्री ओलीले अख्तियार प्रमुखलाई ?

मोटिभेटन्यूज संवाददाताकाठमाडौं
१४७४ पटक
काठमाडौं

काठमाडौं– प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र अख्तियार दुरूपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख नवीनकुमार घिमिरेबीच प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा भेट भएको छ।

नेकपाको सचिवालय बैठक चलिरहेका बेला अख्तियार प्रमुख घिमिरे सोमबार बिहान बालुवाटार पुगेका थिए। अख्तियार प्रमुख आएपछि प्रधानमन्त्री ओलीले सचिवालय बैठक रोकेर उनीसँग भेट गरेका थिए। भेटमा घिमिरेले अख्तियारको अनुचित कार्य फर्काउन पहल गरिदिन आग्रह गरेका थिए।

प्रधानमन्त्री ओलीले उनको प्रस्तावमा दलहरुबीच छलफल गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे। अख्तियार प्रमुखमा नियुक्त भएपछि घिमिरले पहिलो पटक प्रधानमन्त्रीलाई भेटेका हुन्। भेटका भएको कुराकानीबारे घिमिरले बोल्न मानेनन्। अख्तियार स्रोतका अनुसार प्रधानमन्त्रीसँगको यो नियमित भेटघाट भएको हो।

२०७५ असोज २२ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्