News Portal

नेपालद्वारा चीन १० विकेटले पराजित

मोटिभेटन्यूज संवाददाताकाठमाडौं
७३० पटक
काठमाडौं

असोज २४, काठमाडौं – आईसीसी टि–२० विश्वकप एसिया उपक्षेत्रिय छनोट प्रतियोगितामा  नेपाल १० विकेटले विजयी भएको छ  ।  चीनले नेपाललाई दिएको २७ रनको लक्ष्य १ ओभर ५ बल  खेल्दै भेट्टाएको हो । टस हारेर पहिला ब्याटिङ गर्न आएको चीन १३ ओभरमा २६ रन बनाउँदै अल आउट भएको थियो ।

नेपाललाई सहज रुप जित दिलाउन नटआउट बिनोद भण्डारी २४ रन र प्रदिप ऐरीले ४ रन जोडे।

नेपालका सन्दीप लामिछाने र बसन्त रेग्मी र ललित नारायाण राजबंशीले समान ३–३ विकेट लिए । एक जना ब्याट्सम्यानभने रन आउट भएका थिए । बसन्त र सन्दीपले ४ ओभरको स्पेल पूरा गरेका थिए । जसमा सन्दीपले ३ विकेट लिँदा ४ रन खर्चिए । यसैगरी बसन्त रेग्मीले ५ रन खर्चिएका थिए । ललितले ३ ओभरमा १२ रन दिएका थिए ।

पहिलो विकेट ६ रन हुँदा गुमाएको चीनले दोस्रो विकेट २१ रनमा गुमाएको थियो । तर २१ रनहुँदा हुँदा चीनले थप ४ वटा विकेट गुमाएको थियो । २५ रन हुँदा चीनले सातौ विकेट गुमायो । २६ रन हुँदा चीनले आठाैँ विकेट गुमाएको थियो । २६रनकै स्कोरमा ललित राजबंशीले नेपाललाई नवौँ र दशौं सफलता दिलाएका थिए ।

चीनका होङजियान याङले सर्वाधिक ११ रन जोड्नु बाहेक अरुले दोहोरो अंकमा रन बनाउन सकेनन् । दोस्रो ठूलो रन डेन्जिमाले ५ रन जोडेका थिए । यसैगरी चेनजिङ फिनले १ रन बनाए । चीनका अरु ब्याट्सम्यान शून्य रनमा आउट भए ।

२०७५ असोज २४ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्