News Portal

विवादित संस्थाको कार्यक्रमका लागि जोर विजोर प्रणालीको अवज्ञा गर्न गगन थापाद्वारा आहृवान

मोटिभेटन्यूज संवाददाताकाठमाडौं
५०८ पटक
काठमाडौं

मङ्सिर १३, काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसका नेता गगन थापाले जोर विजोरको अवज्ञा गर्न आहृवान गरेका छन् । धर्मान्तरका लागि स्थापना भएको विवादित संस्थाको कार्यक्रमका लागि जनतालाई सास्ती दिनु खेदजनक भएको उनले बताए ।

जोर विजोरको अवज्ञा गर्न ‘युथ कांग्रेस नेपाल’ नामक संस्थाले गरेको आहृवान पोष्ट गर्दै थापाले ट्विटरमा लेखेका छन्, ”सही कामको लागि सरकारले आव्हान गर्दा जोर-विजोर मात्रै होइन गाडी नै नचलाउन र भोकै बस्न हामी तयार हुनुपर्छ । तर, धर्मान्तरको लागि स्थापना भएको विवादित संस्थाको कार्यक्रमका लागि जनतालाई सास्ती दिने सरकारको निर्णय खेदजनक छ । सरकारको गलत कामको अवज्ञा गर्नु नागरिकको कर्तव्य हो, अवज्ञा गरौं ।’

२०७५ मंसीर १३ गते प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस्